Головна / Новини / Суспільство / Активісти виступили із післявиборчим зверненням до Порошенка

Активісти виступили із післявиборчим зверненням до Порошенка

Про це йдеться в зверненні до президента ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк?”.


“Ситуація із нападами на представників громадянського суспільства є системною і потребує Вашої уваги…Ми говорили про необхідність звільнення з посад осіб, причетних до вбивства нашої подруги, – Андрія Гордєєва та Євгена Рищука, аби вони не мали змоги впливати на слідство”, – йдеться в звернені до Порошенка.На думку активістів, вибори показали, як до Порошенка ставиться українське суспільство.“У його очах Ви – союзник вбивць Гордєєва та Рищука. Ви – союзник Кернеса, Труханова та інших місцевих князьків. Ви – союзник Медведчука та Ахметова. Але Ви – не союзник громадянського суспільства”, – зазначили в організаціях.

Читайте також  Українці пропонують додати “коефіцієнт плодючості” в розрахунок пенсії

Активісти зазначають, що заявою про “розділення  занепокоєння” відкупитися Порошенку не вийде, бо саме президент відповідає за дії та бездіяльність Генпрокурора та голови СБУ, представників в БПП.

“Ви ці чудовиська “породили”, на Вас відповідальність і за їх знешкодження”, – стверджують активісти про Рищука і Гордєєва.

“Станом на зараз Ви отримали третій результат на Херсонщині. Після Володимира Зеленського та Юрія Бойка. Цей результат Вам забезпечили вбивці Гандзюк. Залишився 21 день. Думайте”, – йдеться в заяві ГО.

Зокрема, вони стверджують, що Порошенко може “висунути голову з піску” та виконати ряд вимог суспільства:

Залиште свій коментар


Loading...