Актор Василь Лановий помер від коронавірусу

Актор Василь Лановий помер від коронавірусу

У Москві в четвер, 28 січня, помер російський актор і народний артист СРСР Василь Лановий, який захворів на коронавірус.

Йому було 87 років. Про смерть чоловіка ввечері у четвер повідомив ТАСС із посиланням на дружину Ланового.Скриншот

Раніше стало відомо, що артист кілька тижнів провів у лікарні та пережив стан клінічної смерті. Лікарі оцінювали стан пацієнта як важкий. Удень 28 січня його перевели до реанімації. У мережі заявляли, що артиста нібито під’єднали до апарата ШВЛ.

Зазначимо, російський актор не раз транслював пропагандистські тези про українців. Він підтримував захоплення Росією Криму та боявся “націоналізму”, а також називав Україну “посміховиськом”. Через візити на захоплений країною-агресором півострів був внесений у “Миротворець”.

 
Чим відомий Василь Лановий

Лановий прославився в кіно завдяки фільмам: “Офіцери”, “Сімнадцять миттєвостей весни”, “Червоні вітрила”, “Війна і мир” та багатьом іншим.

У 1985 році його удостоїли звання народного артиста СРСР.

Актор у молодості

Головне з біографії:

  • Василь Лановий народився 16 січня 1934 року в Москві. Його батьки – вихідці з України (Одеська область).
  • У 1948 році після занять у театральному гуртку Лановий дебютував у постановці, яка називалася “Дорогі мої хлопчики”.
  • Незабаром, у 17-річному віці, він зіграв головну роль у виставі “Атестат зрілості” й здобув першу нагороду – головну премію Всесоюзного конкурсу самодіяльних театрів.
  • На першому курсі МГУ Лановий отримав пропозицію знятися у фільмі “Атестат зрілості” в ролі, яку виконав у однойменній виставі. Вона стала успішною, і Лановий кинув університет, вступивши до Щукінського театрального училища.
  • Після навчання почав грати в театрі, займався радіоспектаклями, став провідним актором трупи.
  • У 1954 році почав знову зніматися в кіно.
  • Лановий був одруженим тричі. Першою дружиною стала однокурсниця, акторка Тетяна Самойлова (3 роки шлюбу). Друга дружина – акторка Тамара Зяблова (10 років шлюбу, жінка загинула в ДТП). Третя дружина (з 1972 року) – акторка Ірина Купченко.
Василь Лановий
Василь Лановий
Залиште свій коментар