Головна / Новини / Економіка / Amazon збудує в Україні техногіганта: Зеленський зробив за місяць те, до чого йшли 5 років

Amazon збудує в Україні техногіганта: Зеленський зробив за місяць те, до чого йшли 5 років

Amazon інвестує 11,2 млрд. грн. у будівництво технопарку в Енергодарі. Суперсучасний парк почнуть зводити вже восени цього року.

Про це пише “Inventure”.

Як стало відомо, всі дозвільні документи на будівництво технопарку в Енергодарі готові, тому воно може початися вже в жовтні. Передбачається, що проект буде реалізований у п’ять етапів, а загальний обсяг прямих інвестицій в нього складуть 11,2 млрд. грн.Будівництво нового гіганта в Україні забезпечить громадян додатковими робочими місцями, а це щонайменше дві тисячі.Розмір податкових відрахувань у бюджет від діяльності підприємства перевищить мільярд гривень на рік.

Інвестором проекту виступить найдорожча в світі компанія Amazon. У р. Енергодарі (Запорізька обл.) американська компанія буде діяти через свого представника, “Дайналайн Констракшн”.

Технопарк з’явиться в промисловій зоні міста і буде представляти собою центр обробки даних. Об’єкт складатиметься з 18 будівель, у тому числі дата-центр, де будуть зберігатися дані, адміністративні будівлі, агрокомплекс і вертолітний майданчик.

Енергодар

Для будівництва залучать українські компанії та вітчизняні матеріали.

Переговори щодо будівництва технопарку тривали протягом майже 5 років. І нарешті з приходом нового президент Володиира Зеленського цей проект нарешті втілять в життя.

З цією метою в минулому році Енергодар став учасником проекту “Мери за економічно зростання”, який впроваджується в Україні Європейським союзом.

Першу чергу проекту прозпочнуть будувати вже у жовтні 2019.

Залиште свій коментар


Loading...
Читайте також  Великодній кошик-2018: на скільки подорожчали продукти?