Анжеліка Варум відмовилася виступати в Криму заради поїздок до України. Відео

Анжеліка Варум відмовилася виступати в Криму заради поїздок до України. Відео

Російська співачка, уродженка України Анжеліка Варум заявила, що не їздила і не збирається їздити в Крим, щоб мати можливість відвідувати рідний Львів. Зараз в’їзд до України виконавиці дозволений, але якщо вона прибуде на територію окупованого півострова через російський кордон, то може потрапити в санкційні списки.

Таке зізнання заслужена артистка РФ зробила в YouTube-проєкті “А поговорить?“. Вона повідомила, що не була у Львові вже років п’ять-шість, зокрема й через пандемію коронавірусу (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).“Насправді я намагалася їздити і розраховувала, що я через три роки поїду. Якось все не складалося, і тут грянув цей карантин, поїздка не відбулася”, – пояснила співачка.

Варум на інтерв'ю

Жінка додала, що вона “в’їзна” і не може їздити в Крим, чого не робить уже багато років.

На уточнювальне запитання ведучої Варум відповіла: “Не маю можливості”. “У сенсі можливості?” – перепитала журналістка Ірина Шихман.
“Ну як. Є можливість – якщо в’їжджати тільки через Україну”, – пояснила артистка.

В іншому випадку, як сказала Варум, вона потрапить у “чорні списки” й не зможе поїхати до Львова. У цьому місті в неї рідні, 96-річна бабусина сестра.

“У мене там могили, за якими тільки я доглядаю”, – сказала співачка, уточнивши, що також залишає знайомим гроші, щоб вони прибирали на кладовищі.

Анжеліка Варум розповіла про поїздки в Україну
 
Співачка багато років не була у Львові

Ситуацію навколо конфлікту РФ і України артистка назвала “божевільним домом”. Коли журналістка намагалася дізнатися, за кого співачка, “за цих чи за тих”, то Варум відповіла: “Я що, божевільна? Я за людство, за мирне співіснування”.

“Моя думка така, як і в більшості розсудливих людей на планеті”, – додала Варум.Журналістка ще запитала, росіяни й українці – це один народ чи ні? Артистка уникла конкретних тез, сказавши: “Ми дуже схожі”, – а також згадала, що має українське, єврейське, польське, білоруське коріння. “Чого в мені тільки не змішано”, – пожартувала Варум.Справжнє ім'я артистки – Марія
  • Анжеліці (Марії) Варум 52 роки. Перший альбом випустила в 1991 році.
  • Двічі була одружена. З другим чоловіком – виконавцем Леонідом Агутіним – разом із 1997-го. У коханих є спільна дочка.
  • Зараз працює і проживає в Російській Федерації.

Леонід Агутін і Анжеліка Варум

Пара разом із 1997 року

Залиште свій коментар