Арахамія про заяву Зеленського щодо “держперевороту”: думаю, на всіх нас чекають цікаві новини

Арахамія про заяву Зеленського щодо “держперевороту”: думаю, на всіх нас чекають цікаві новини

Службі безпеки України потрібно кілька тижнів, щоби розслідувати підготовку до державного перевороту. І потім на нас усіх, ймовірно, чекають “цікаві новини”.

Таке припущення висловив журналістам у ВР голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, пише Цензор.нет. За його словами, на виступі в парламенті 1 грудня президент не згадав цієї теми, оскільки раніше вже озвучив можливий сценарій, але наразі ніякого перевороту немає, тому й говорити нема про що.“Вам що, хочеться переворот? Вам нудно?!” – відзначив Арахамія.

Нагадаємо, під час пресмарафону з нагоди екватора своєї президентської каденції 26 листопада Володимир Зеленський повідомляв, що куратори з Росії та представники певних політичних кіл в Україні “готують державний переворот” на 1-2 грудня. Зокрема, до нього міг бути залучений олігарх Рінат Ахметов. За словами гаранта, таку інформацію надала українська розвідка.

Озвучені президентом дані здивували представників ЗМІ, що зібралися на пресмарафоні. Журналіст Савік Шустер наголосив, що президент дав інформацію, яка змушує замислитись і в яку важко віриться.
Залиште свій коментар