Байден запровадив санкції проти оператора “Північного потоку-2”

Байден запровадив санкції проти оператора “Північного потоку-2”

Американський президент Джо Байден розпорядився запровадити санкції проти оператора “Північного потоку-2” компанії Nord Stream 2 AG. Це сталося у середу, 23 лютого.

У заяві Байдена, опублікованій на сайті Білого дому, йдеться, що такі дії стали частиною санкцій, накладених США на Росію за визнання президентом країни Володимиром Путіним “незалежності” окупованих українських територій на Донбасі.“Сьогодні я доручив своїй адміністрації ввести санкції щодо Nord Stream 2 AG та її посадових осіб. Ці кроки – ще одна частина нашого первісного траншу санкцій у відповідь на дії Росії в Україні. Як я чітко дав зрозуміти, ми без вагань зробимо подальші кроки, якщо Росія продовжить ескалацію”, – сказано у заяві.

Байден наголосив: своїми діями Путін дав світу непереборний стимул відмовитися від російського газу та перейти до інших видів енергії. “Я хочу подякувати канцлеру Шольцу за його тісне співробітництво і незмінну прихильність до притягнення Росії до відповідальності за її дії”, – зазначив американський президент.

Nord Stream 2 AG – зареєстрована у Швейцарії фірма, материнською компанією якої є російський державний газовий гігант “Газпром”. Проєкт газопроводу було розроблено, щоб подвоїти прямий потік російського газу до Німеччини.

Залиште свій коментар