Без ядерної бомби буде складно: Скабеєєва оголосила війну Великій Британії, США та НАТО

Без ядерної бомби буде складно: Скабеєєва оголосила війну Великій Британії, США та НАТО

Останнім часом російські пропагандисти без реальних перемог їхньої армії на фронті, які можна було б показати своєму населенню, змагаються в тому, хто придумає найстрашнішу загрозу для всього світу.

“Третя світова війна вже почалася”, — такий наратив озвучила одна з найнатхненніших пропагандисток путінського ТБ Ольга Скабєєва.У своїй останній передачі Ольга Скабєєва фактично оголосила війну Великій Британії, США та НАТО та виступила за нову російську військову кампанію за межами України.

“Можливо, настав час визнати, що спецоперація Росії в Україні добігла кінця, у тому сенсі, що почалася справжня війна. Третя світова. Тепер ми змушені займатися демілітаризацією всього Північноатлантичного альянсу”, — сказала Скабєєва.

Політолог Володимир Аватков в ефірі цієї передачі цитує Путіна, який сказав, що всі, хто “заважатиме спеціальної військової операції, гірко пошкодують про це”.
“Така кількість людей вишикувалася в чергу і намагаються завадити спеціальній військової операції, — скаржиться Скабєєва, — що треба якось діяти. А як діяти, не завдаючи ядерного удару, ми ще не придумали”.

Далі пропагандисти вирішують, кого, власне, почати демілітаризувати. Один з “експертів” пропонує почати з Польщі, Скабєєва вважає, що Велика Британія, США і всі країни НАТО не повинні довго стояти в черзі.

Також один із учасників передачі називає війну в Україні “репетицією війни з НАТО” і вважає, що це чудова можливість помірятися з натовською зброєю. На думку доцента кафедри міжнародної безпеки факультету світової політики МДУ Олексія Фененка, війна в Україні – це реальна можливість дізнатися, наскільки російська зброя перевершує західну.

Політик Андрій Картаполов в ефірі пропагандистської програми Володимира Соловйова стверджує, що війна з Україною – це лише перший акт – вступ у велику війну, якій він загрожує Заходу, який загрожує Росію “поневолити і принизити”.

Залиште свій коментар