Головна / Новини / Політика / Білецький натякнув Кернесу на наслідки: “Ми знаємо, що робити з такими, як ви”

Білецький натякнув Кернесу на наслідки: “Ми знаємо, що робити з такими, як ви”

Андрій Білецький розкритикував Геннадія Кернеса і обрушився на сепаратистів з новою силою.

Відповідний пост він опублікував у своєму Telegram.

Він згадав про те, як “антиукраїнська сволота” зраділа ураження Порошенко і заявив про її реванш.Вибори закінчилися поразкою Порошенка, а деяка антиукраїнська наволоч сприйняла це як власну перемогу і вже планує повноцінний реванш. Дивно. Бо лічені тижні тому ця сама наволоч обмінювалася з Порошенком публічними компліментами і гарантувала йому результат на виборах.

Андрій Білецький

Також він згадав, ка мер Харкова фінансував “Оплот”, назвавши його українофобом.“Мер Харкова Геннадій Кернес до Майдану серйозно вкладався в «Оплот». Під час Майдану з ним вже готувався до проголошення ХНР. Плани провалилися. Тому мімікрував під нову владу і публічно підтримав Порошенка. Перед виборами прогарантував йому результат. Чинний президент разом зі своїм кумом Генпрокурором заплющили очі на антидержавну діяльність Кернеса і прогарантували йому політичну недоторканність. Тепер харківський голова, який ще в 2014-му мав всерйоз і надовго сісти в тюрму, повертає місту ватне обличчя. Найбільш побєдобісне 9 травня відбулося в Харкові. Цього року хіба що в Москві градус ватного біснування був вищим. Але Кернесу цього виявилося замало: він оголосив про повернення проспекту Жукова. У 2016-му він перейменований на проспект генерала Григоренка. Не Бандери, не Шухевича, не Жадана. Генерал Григоренко, як і Жуков – учасник війни. Але на відміну від Жукова, він не наказував своїм підлеглим вести на вірну смерть українців, щоб менше в Сибір висилати. Він не завалював фронти солдатським м’ясом. Після війни був репресований як противник сталінізму. Українофоб Кернес хоче репресувати Григоренка на карті Харкова і повернути проспекту ім’я українофоба Жукова. Всі ми розуміємо, що це історія не про вулиці і не про Другу світову. Це історія про пригрітих режимом Порошенка реальних сепаратистів, які підняли голови.”

Геннадій Кернес

Геннадій Кернес

Сепаратистам, які перевзуваються під нову владу, Білецький пообіцяв “солодке життя”:

“Товариші сепаратисти. Ми розуміємо, що ви порозумієтеся з будь-якою владою, хто б не прийшов. Але не забувайте, що влади змінюються, а ми – ні. Хто б вам зараз не гарантував безпеку і комфорт, країна не дозволить ні ХНР, ні повернення в русскій мір. Ми знаємо, що робити з такими, як ви. Ні Порошенко, ні Зеленський вам не допоможе.
Реваншу не буде!”, – написав Білецький у своєму Telegram.

Залиште свій коментар


Читайте також  В парламент проходит 4 партии: «Оппозиционная платформа – За жизнь» и «Европейская Солидарность» усилили позиции, – европейские социологи
Loading...