Білоруські військові вже просять притулку в Україні

Білоруські військові вже просять притулку в Україні
Від військовослужбовців і резервістів з Білорусі уже надходять запити щодо політичного притулку в Україні у випадку їх направлення на війну.

Про це Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомляє у Телеграмі.

«Нинішній напад на Україну – російсько-білоруський. Лукашенко такий же агресор, як і Путін, Кремль його теж «замазав» кров’ю українців. І щодня це доводить: за повідомленнями ЗМІ, з аеродрому в Барановичах ніби то вилетіли транспортні літаки із білоруськими спецназівцями. Не кажучи, що саме з території Білорусі вільно зайшли російські війська. А тепер Лукашенко постачає їм пальне із своїх НПЗ», – ідеться в повідомленні.Також зараз розпочався призов офіцерів артилерії та танкістів. І шпиталі Гомеля готують місця та препарати для поранених. Зазначається, що настрої у військах трохи інші.

«Від військовослужбовців і резервістів Білорусі уже надходять запити щодо прохання про політичний притулок в Україні у випадку їх направлення на війну. З цих військовослужбовців сили білоруського спротиву планують формувати визвольну армію Білорусі для повалення режиму Лукашенка», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше сьогодні президент України Володимир Зеленський поговорив з білоруським політиком Олександром Лукашенком, той обіцяв, що на час переговорів на українсько-білоруському кордоні, в районі річки Прип’ять білоруси не воюватимуть, а з території республіки не стрілятимуть. Однак незабаром з Мозиря запустили «Іскандери» по Житомиру.
Залиште свій коментар