Головна / Новини / Політика / Блогер розповів, як Зеленський “винесе” Порошенка на дебатах: “Гидко стояти поруч з помийним відром”

Блогер розповів, як Зеленський “винесе” Порошенка на дебатах: “Гидко стояти поруч з помийним відром”

Багато експертів вважають, що чинний президент України Петро Порошенко на майбутніх дебатах буде ймовірним переможцем, але це може бути зовсім навпаки

Таку думку озвучив блогер Макс Бужанський на власному Telegram-каналі.

Зокрема, він відзначив, що не розуміє звідки взявся міф про те, що Порошенко отримає цілковиту перемогу на дебатах з Володимиром Зеленським та цим зможе підняти свій рейтинг.Бужанський відзначив, що через сферу своєї роботи він дуже часто зустрічається на телеефірах з прихильниками чинного гаранта і жодного враження своєю підготовкою вони не справляють.

Читайте також  Лидеры ОППОЗИЦИОННОЙ ПЛАТФОРМЫ – ЗА ЖИЗНЬ в Москве отстаивали проукраинские интересы, – эксперт

Володимир Гройсман та Петро Порошенко

Володимир Гройсман та Петро Порошенко

“Ніякої спеціальної підготовки, та взагалі ніякої підготовки я не маю, проте, всі вони враження не справили. Монологи, ще так, читають на тверду трійку. А дебати- гав, гав, гав, Кремль, гав, гав, війна, гав, гав, зрадники, гав, гав, п’ята колона, гав, гав, регіонали. Все, повторити по колу нескінченно, зверху присипати безвізом”, – зазначив блогер.Більше того він відзначив, що у набір тез, які постійно декларує Порошенко може повірити лише “ідіот”. Адже попри 5 років обіцянок він так жодної справив не довів до кінця.

скріншот

скріншот

“Цей набір тез справить враження тільки на ідіота. Потрібно бути ідіотом, щоб вестися на брехню Порошенко, коли він говорить, що щось то там зрозумів, зробив висновки з критики і т.д. Тому що паралельно, синхронно, Волох заявляє зовсім інші речі-полковник ревниве, мстиве, закомплексоване чмо з хворим его. Вірте Волоху, каяття Петра Олексійовича не варте ламаного гроша”, – пише блогер.

При цьмому він відзначає, що не вважає своїм фаворитом Зеленського, проте визнає, що на тлі чинного гаранта Володимир починає привертати увагу українців.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

“Але коли чую і бачу те, що несуть прихильники Порошенко, Володимир починає мені подобається. Противно стояти поруч з помийним відром, хочеться перейти на інший бік вулиці”, – підсумував Буржанскій.

Залиште свій коментар


Loading...