Головна / Новини / Суспільство / Блогерша оскандалилася у Криму з українським прапором і розлютила мережу: опубліковано відео

Блогерша оскандалилася у Криму з українським прапором і розлютила мережу: опубліковано відеоВідома блогерша Олена Бардівська, яка після анексії Криму переїхала на півострів, вирішила провести експеримент із українським прапором, чим викликала скандал у мережі.

Дівчина хотіла підіграти російській пропаганді й показати, що українців у Криму нібито ніхто не принижує. Відео провального експерименту вона виклала в YouTube. (Щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Так, вона вирішила пройтися із українським прапором і просила перехожих її із ним сфотографувати на фоні міської ради, Радміну Криму та в інших місцях. Однак так і не домоглася заявленої мети. Люди відмовлялися виконувати її прохання.

Читайте також  Никому не давайте чеки из магазина! Эта афера может оставить вас без денег

Зокрема, у кадр потрапив відомий проросійський громадський працівник Олександр Юр’єв. Свою зустріч із блогершою він потім описав на сторінці у Facebook. “Спокійно віддав їй телефон зі словами: “У нас вільна країна, можете фотографуватися із будь-якими прапорами. Але Ви явно зараз не за адресою, у моєї Батьківщини інші кольори на прапорі…” — повідомив він.

Блогерша ж, у результаті, визнала, що отримала не той результат, якого очікувала. “Я не очікувала, звичайно, такої реакції ні від людей на вулиці, ні тим більше тут, у коментарях”, — заявила вона. Правда, при цьому пропагандистка стверджує, що негативно відреагували тільки “окремі неадеквати”.

Читайте також  Вихідні в квітні: вся Україна відпочиватиме 11 днів, але одному регіону пощастить ще більше

При цьому відомий кримський блогер Олександр Гірський іронізує у своїй розповіді на цю тему на “Ехо Москви”, що, в принципі, експеримент можна вважати успішним — дівчину хоча би ніхто не побив.

“Ця історія ще раз показує, яка тонка грань розділяє минуле й сьогодення Криму у сприйнятті багатьох моментів із українського минулого. Кримський сегмент соцмереж просто вибухнув у гнівному засудженні Бардівської”, — підсумував він.

Залиште свій коментар
Loading...