Про це заявив білоруський доброволець Вадим Прокоп’єв в ефірі 24 каналу.Він не думає, що просування на 300 кілометрів до Львова можливе силами наполовину вмотивованих сил спецоперацій Білорусі. Для такого просування треба 30 – 40 тисяч вмотивованих людей, який Лукашенко не має.

Доброволець каже, що найкращий подарунок – щоб частина білоруських військ “із промитими мізками” отримала назад “200” (тіла вбитих військових, – 24 канал). Він не вірить в боєздатність таких військових частин.

На його думку, якщо білоруси, які прийдуть воювати від Лукашенка, зустрінуться з білоруськими добровольцями, які допомагають Україні, то це буде жорстко.
Це буде абсолютно жорстко. Я запевняю вас, що ті білоруси, які знаходяться у складі Збройних Сил України, зовсім безжалісно і з задоволенням будуть мати справу з цими “лукашенківськими собаками”. В цьому точно не сумнівайтеся,
– заявив Прокоп’єв.

Доброволець додав, що присутність білорусів на боці України також можлива. “Комусь допоможуть перейти на цей бік та здатися в полон. Зокрема, такі повідомлення ми туди й посилали, навіть скидали інструкції, як це правильно зробити”, – каже він.

Вадим Прокоп’єв наголосив, що в білоруських добровольцях на українському боці взагалі не треба сумніватися, вони будуть воювати відчайдушно проти російського світу.