ЦЕ ШОК! НАУКА НЕ СТОЇТЬ НА МІСЦІ! СТВОРЕНО ПЕРШУ В СВІТІ СИСТЕМУ ТРАНСПЛАНТАЦІЇ ГОЛОВИ (ВІДЕО, ФОТО В КОМЕНТАРІ

ЦЕ ШОК! НАУКА НЕ СТОЇТЬ НА МІСЦІ! СТВОРЕНО ПЕРШУ В СВІТІ СИСТЕМУ ТРАНСПЛАНТАЦІЇ ГОЛОВИ (ВІДЕО, ФОТО В КОМЕНТАРІ

втори сподіваються, що вона запрацює протягом восьми років.

Стартап BrainBridge, що займається нейронауками та біомедичною інженерією, представив першу в світі “систему трансплантації голови”, яка, як сподіваються, почне працювати протягом восьми років.

Про це пише Metro.Компанія оприлюднила свою науково-фантастичну концепцію у восьмихвилинному відеоролику, доповненому жахливими звуковими ефектами. У CGI-демонстрації повністю роботизована система одночасно знімає голови з тіл донора і реципієнта, перш ніж поміняти їх місцями на моторошному конвеєрі.

Крім пацієнтів немає жодної людини, оскільки роботизовані руки та безліч лазерів працюють, використовуючи штучний інтелект (ШІ), щоб керувати цією надзвичайно складною – і  поки що суто теоретичною – операцією.У BrainBridge кажуть, що система дасть нову надію пацієнтам, які страждають на невиліковні стани, такі як рак на останній стадії, нейродегенеративні захворювання, такі як хвороба Альцгеймера і Паркінсона, а також параліч.

Однак, однією з головних перешкод є поки що нездатність медицини адекватно відновлювати пошкодження нервів та спинного мозку. Без цього будь-який реципієнт трансплантата голови буде паралізований нижче шиї.

Наразі компанія шукає фахівців, які допоможуть подолати ці бар’єри, і сподівається, що презентація концепції “приверне найкращі таланти з усього світу, зацікавлені в розширенні меж біомедичної науки та зміні світу на краще”.

“У короткостроковій перспективі ми очікуємо, що проєкт призведе до прориву в реконструкції спинного мозку і трансплантації всього тіла”, – заявили в BrainBridge. “Але в довгостроковій перспективі проєкт розшириться на сфери, які трансформують медицину, якою ми її знаємо”.

Залиште свій коментар