Через переохолодження у Львові померла безпритульна жінка

Через переохолодження у Львові померла безпритульна жінка

Тіло 48-річної жінки знайшли на стадіоні

На вул. Кастелівка у Франківському районі Львова виявили тіло безпритульної жінки. За попередньою інформацією, 48-річна жінка замерзла. Про тіло, яке виявили на стадіоні на вул. Кастелівка, у вівторок, 14 грудня, близько 17 години повідомили свідки у Telegram-чаті Варти-1.

У поліції ZAXID.NET цю інформацію підтвердили. Попередньо відомо, що жінка 1973 року народження не мала постійного місця проживання.«На тілі загиблої ознак насильницької смерті не виявили. Попередньо, жінка померла через переохолодження», – повідомили ZAXID.NET у поліції.

Вул. Кастелівка розташована у Франківському районі Львова. Вона сполучає вулиці Горбачевського та Романицького. Тут розташований старий стадіон «Кастелівка». У 2016 році його почали ремонтувати. У 2016−2017 роках ЛКП «Спортресурс» облаштувало тут вуличний баскетбольний майданчик. Пізніше мерія опублікувала візуалізацію майбутнього спорткомплексу після запланованої реконструкції.

У середу, 15 грудня, у прес-службі ЛМР повідомили, що а вул. Кирилівській, 3а діє пункт обігріву для потребуючих та безпритульних. Тут вони можуть зігрітися та поїсти. При мінус 10°C ще один пункт обігріву діятиме на вул. Личаківській, 56. Також у мерії просить львів’ян повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб, які потребують допомоги, за тел.: 15-80, 233-14-79.
https://zaxid.net/news/

 

Залиште свій коментар