Головна / Новини / Суспільство / Через страйк на українсько-польському кордоні виникли черги

Через страйк на українсько-польському кордоні виникли черги

На Львівщині у зв’язку з так званим італійським страйком польських контрольних служб на кордоні з Польщею у чергах 860 автомобілів.

Про це пише прес-служба Державної фіскальної служби України.

“Сьогодні, 25 вересня, станом на 12:00 у пунктах пропуску Львівської області на українсько-польському кордоні утворились черги загалом з 400 легкових та 460 вантажних автомобілів”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що найбільші черги зібрались у пропускних пунктах “Рава-Руська – Гребенне” (150 пасажирських та 90 вантажних транспортних засобів), “Краковець-Корчова” (120 пасажирських та 210 вантажних) та “Шегині – Медика” (80 пасажирських та 160 вантажних). Значно менше накопичення транспортних засобів у пунктах пропуску “Грушів – Будомеж” (30 пасажирських) та “Смільниця – Кросценко” (20 пасажирських). У пункті пропуску “Угринiв – Долгобичув” черг немає.

Читайте також  Допомагає Кремлю: стало відомо про роль Зеленського в Україні


Однією з причин накопичення транспортних засобів є так званий тихий страйк польських контрольних служб на кордоні. Рух на польсько-українському кордонізростає нечуваними темпами. З січня по серпень поточного року його перетнуло майже 14,5 мільйонів осіб. Співробітники Прикордонної служби, серед іншого, вимагають збільшення зарплат.

Нагадаємо, італійський страйк полягає у надто скурпульозному дотиманні своїх обов’язків з боку працівників, що призводить до уповільнення темпів роботи або її зупинки при одночасному перебуванні на робочому місці.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...