Чергова маячня РФ: Україна нібито постачала Німеччині “зразки крові слов’янського етносу”

Чергова маячня РФ: Україна нібито постачала Німеччині “зразки крові слов’янського етносу”

Постпред РФ при відділенні ООН та міжнародних організаціях у Женеві Геннадій Гатілов заявив, що Німеччина реалізувала в Україні власну військово-біологічну програму, в рамках якої Україна зобов’язалася постачати їй “зразки крові слов’янського етносу”.

Джерело: Гатілов на засіданні конференції з роззброєння у Женеві 31 березня, повідомляє сайт МЗС РФ



Дослівно: “Документи підтверджують факт реалізації Німеччиною в Україні власної військово-біологічної програми. Її метою є вивчення в умовах Східної Європи потенціалу смертельно небезпечних захворювань, таких як конго-кримська геморагічна лихоманка.

Так, у рамках цієї роботи німецький Інститут тропічної медицини імені Б.Нохта організував співпрацю із Центром громадського здоров’я МОЗ України, під час якого українська сторона зобов’язалася постачати зразки крові слов’янського етносу з різних регіонів країни”.

Деталі: Гатілов також заявив, що німецькі фахівці у лікарнях Києва, Харкова, Одеси та Львова “особисто знайомилися з особливостями перебігу хвороб у місцевого населення”.




За твердженням РФ, цей проект нібито фінансувався Міністерством закордонних справ ФРН та Бундесвером.

Що передувало: Раніше Росія вже поширювала величезну кількість фейків щодо України.

Зокрема, там заявляли, що у лабораторіях Києва, Харкова й Одеси нібито вивчали можливість поширення через перелітних птахів особливо небезпечних інфекцій. Крім того, окупанти нібито “викрили” плани проєкту, в якому віруси мали переносити кажани.

Крім того, окупанти “знайшли” в Україні “бойові наркотики” та знищені патогени збудників чуми та сибірської виразки.

Росіяни також запустили фейк, нібито на Житомирщині переслідують євреїв.



Залиште свій коментар