Чи буде локдаун у Києві з 15 вересня: з’явилася відповідь влади

Чи буде локдаун у Києві з 15 вересня: з’явилася відповідь влади

Влада Києва і джерела OBOZREVATEL не підтверджують інформацію, що з’явилася в ЗМІ, про введення локдауну в столиці з 15 вересня. Посилення карантину можливе, тільки якщо місто увійде в “жовту” чи “червону” зону.

Про локдаун, який готується, повідомило видання УНН із посиланням на власні джерела. Обмеження нібито будуть стосуватися метрополітену через систему “Київ Цифровий”, кафе, ресторанів, салонів краси та інших установ.“Всім сказали готуватися на 15 вересня, у них (Кабінету міністрів. – Ред.) є ще півтора тижня до введення, будуть стежити за динамікою росту кількості хворих на коронавірус і вже від цієї статистики вирішуватимуть, наскільки жорстким буде локдаун. Знаю, що зачепить громадський транспорт”, – сказав співрозмовник видання.

Однак глава Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан заявив у коментарі “Сегодня”, що ця інформація є недостовірною. За його словами, якщо Київ увійде в “жовту” зону, то так, можливе посилення карантину і введення всіх протиепідемічних заходів, але таке рішення мають ухвалити в Міністерстві охорони здоров’я.

“На цей момент усі міські служби готуються до різних сценаріїв розвитку подій. Але поки Київ у “зеленій” зоні і захворюваність у місті повністю контрольована. Хоча ми спостерігаємо поступове зростання захворюваності за всіма групами населення”, – зазначив Рубан.
Він додав, що з понеділка в Києві працюватиме 10 груп із контролю протиепідеміологічного режиму.

“Вони передусім будуть контролювати школи, виші, студентські гуртожитки, а також місця масового скупчення громадян. Це ті вимоги, яких необхідно дотримуватися в карантин у “зеленій” зоні: безпечна дистанція, носіння масок і дезінфекція рук”, – підсумував чиновник.

Залиште свій коментар