ЧС-2018: Португалія та Іспанія зіграли феєричний матч, Роналду оформив божевільний хет-трик

Португалія та Іспанія стартували на Чемпіонаті світу 2018 з нічиєї.

Матч Португалія – Іспанія на Чемпіонаті світу 2018 року стартував о 21:00 за київським часом. Уже на старті зустрічі Роналду сам заробив пенальті, сам реалізував. Фолив партнер по Реалу Начо. Для Кріштіану це перший гол у ворота Іспанії.

Португалія несподівано активно почала і відійшла назад після блискавичного гола. Перший удар Іспанія видала аж на 10-й хвилині: Дієго Коста класно скинув, Давід Сілва гарячково пробив вище. Перший гольовий момент іспанців трапився на 21-й. Той же Сілва знову не влучив. На 24-й Коста класно розібрався з двома захисниками і прошив воротаря ударом з меж штрафного. Однак перед тим Дієго зіграв на межі фолу проти Пепе. Суддя Роккі передивився епізод з допомогою VAR і таки зарахував гол.

Минуло ще декілька хвилин, і вже Іско бомбезно пальнув у поперечину – м’яч опустився на лінію воріт, але це не гол, вказав Роккі, якому прийшло б сповіщення від технології Goal Line у разі чого. За якихось 5 хвилин рефері використав усі технічні нововведення! Португалії нарешті перекрили шляхи до регулярних контратак, і Фурія Роха взялась обстрілювати португальців і закривати на їхній половині. Ось уже Іньєста мінімально хибить, а раніше такі забивав із заплющеними очима. Португальці повернулись перед самою перервою. Роналду на удачу пробив, але Де Хеа подарував гол супернику.

Іспанія зрівняла досить швидко після перерви. Навіс зі штрафного на Бускетса, скидання на Косту, і замикання майже на лінії воріт. Дієго не відстає від Роналду в перестрілці та боротьбі за Золотий бутс Чемпіонату світу. А за ще декілька хвилин Начо крученим ударом з-за меж штрафного вгатив красеня під стійку.

Іспанія вміло гасила потуги португальців і не дозволяла їм нічогісінько аж до 88-й. Утретє в матчі Роналду з нуля зробив ГОЛ. Змусив Піке сфолити і бахнув зі штрафного так, щоб Де Хеа відпочив на колінах.

Цікаво, що в групі B після першого туру лідером є Іран (3 очки). Португалія та Іспанія ділять 2-3 місця.