Ціну газу для 350 тисяч українських домогосподарств знизять з 45 до 8 гривень

Ціну газу для 350 тисяч українських домогосподарств знизять з 45 до 8 гривень

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), 9 грудня розгляне питання про переведення клієнтів постачальника “останньої надії” на базовий тариф ГК “Нафтогаз України”. Це дозволить 350 тисячам домогосподарств платити 7,96 гривень за кубометр.

Про це повідомляє прес-служба НКРЕКП.За інформацією НКРЕКП, на сьогодні постачальник “останньої надії” забезпечує природним газом понад 347 тис. побутових споживачів з різних регіонів України і зараз спостерігається тенденція стрімкого підвищення цін на природний газ.

“Регулятора наділено повноваженнями приймати рішення про здійснення постачання природного газу побутовим споживачам постачальником “останньої надії” на умовах типового договору постачання природного газу побутовим споживачам та базової річної пропозиції”, – йдеться в повідомленні.

Раніше ГК “Нафтогаз України” запропонувала автоматично перевести всіх клієнтів на базовий річний тариф (7,96 гривень). Таке рішення для побутових клієнтів, які не обрали ринкового постачальника і отримують газ від постачальника “останньої надії”, стало можливим завдяки прийняттю закону про введення на ринку природного газу обліку та розрахунків за обсягом газу в одиницях енергії.
ГК “Нафтогаз України” вже звернулася до НКРЕКП щодо підключення всіх побутових клієнтів ПОН на умовах базової річної пропозиції.

Залиште свій коментар