Головна / Новини / Політика / ЦВК опрацювала понад 90% голосів: результати другого туру виборів

ЦВК опрацювала понад 90% голосів: результати другого туру виборів

Центральна виборча комісія оприлюднила перші результати другого туру виборів президента України, який відбувся 21 квітня.

Після опрацювання 90,10% протоколів шоумен Володимир Зеленський набрав 73,17%, а його опонент Петро Порошенко – 24,50%. Відповідні дані з’явилися на сайті ЦВК.

ЦВК опрацювала понад 90% голосів: результати другого туру виборівЦВК оголосила результати і на закордонних виборчих дільницях. Після опрацювання 98,01% протоколів в закордонному окрузі, Порошенко отримав 53,93%, а його опонент Володимир Зеленський – 44,57%.

ЦВК опрацювала понад 90% голосів: результати другого туру виборів

Наприклад, в Австралії проголосували 99 українців. Із них 72 людини підтримали Порошенка і 26 – Зеленського. В Антарктиді з 12 тих, хто проголосував, 8 осіб віддали голос за Порошенка, а 4 – за Зеленського.

Зазначимо, що згідно з остаточними підсумками Національного екзит-полу, на виборах президента України шоумен Володимир Зеленський отримав 73% голосів, а чинний глава держави Петро Порошенко 25,5%.

Явка на виборах президента України на 20:00 становила 63,53% без урахування виборчих дільниць за межами країни.

Читайте також  Журналіст побачuв на шопiнгу в Рuмi rенпрокурора Луценко у відповідь той назвав його “бuдлом” (відео)

З’явилася і перша інформація щодо лідерства двох кандидатів у регіонах України. Так, Порошенко здобув перемогу тільки в одній області – Львівській, а також бореться за лідерство в Івано-Франківській. Усі інші віддали перевагу Зеленському.

Чинний президент України Петро Порошенко визнав поразку на виборах і привітав свого опонента Володимира Зеленського з перемогою. Він виступив із прощальною промовою і запевнив, що не збирається йти з політики.

Зеленський також відреагував на перші результати голосування. Він заявив, що не підведе Україну.

Також шоумен підкреслив, що має намір захищати українську мову. “Я як гарант повинен захищати українську мову і буду це робити“, – зазначив він під час підходу до преси у своєму передвиборчому штабі.

Крім того, Зеленський не виключив того, що може призначити чинного главу держави Петра Порошенка на ту чи іншу посаду в уряді, якщо “того побажає суспільство”.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...