“Давайте зробимо правильний вибір”: Блінкен закликав світ зупинити Путіна і пообіцяв підтримку Україні

“Давайте зробимо правильний вибір”: Блінкен закликав світ зупинити Путіна і пообіцяв підтримку Україні

Сполучені Штати Америки продовжать підтримувати Україну, доки вона захищається від агресії Росії. Також країна намагатиметься досягти дипломатичного рішення у закінченні війни на справедливих умовах.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен на засіданні Ради безпеки ООН у Нью-Йорку, передає сайт Держдепу. Він закликав світ зробити правильний вибір, зупинивши главу РФ Володимира Путіна.

“Якщо Росія припинить бойові дії – війна закінчиться, якщо Україна припинить бойові дії – України не буде. Саме тому ми продовжимо підтримувати її, доки вона захищається. Ми також намагатимемося добитися дипломатичного рішення на справедливих умовах”, – пояснив політик.

Він наголосив, що український лідер Володимир Зеленський неодноразово говорив про дипломатію як єдину можливість покласти край розв’язаній країною-агресором війні.

Водночас Блінкен додав, що дипломатія не може і не має використовуватися як привід для нав’язування умов Україні з порушенням положень статуту ООН.
''Давайте зробимо правильний вибір'': Блінкен закликав світ зупинити Путіна і пообіцяв підтримку Україні

Глава американського Держдепу додав, що російський диктатор Путін робить свій вибір, а тепер усі країни мають зробити власний.

“Скажіть Путіну зупинити жахи, які він розпочав, поставити на чільне місце інтереси свого народу, поважати принципи Ради безпеки… Давайте не забувати, що ми – народи – все ще є тими, хто обирає долю цієї організації й нашого світу. Ставки – очевидні і вибір за нами. Давайте зробимо правильний вибір заради миру, якого ми прагнемо”, – закликав Блінкен.

Залиште свій коментар