Дивна поведінка Порошенка перед втечею налякала українців не на жарт: “Прихована шизофренія”

Дивна поведінка Порошенка перед втечею налякала українців не на жарт: “Прихована шизофренія”

Нещодавно колишній президент України Петро Порошенко дав велике інтерв’ю виданню “Українська правда”, в якому розкритикував і Нацполіцію, і прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, і депутатів від партії “Слуга народу”. Також Порошенко прокоментував результат своєї політсили на парламентських виборах – 8,1% на загальнодержавному рівні й два місця в мажоритарних округах.

Однак українці неоднозначно поставилися до слів ексгаранта, який зараз з родиною покинув територію України.

“Чого ви боїтеся? Друзі мої, я ще у 2014 на фронті перестав боятися – заявив в інтерв’ю УП Порошенко, чомусь останнім часом мені здається, що він косить під несамовитого, або не косить.. 🤔”, – написав один з користувачів соціальної мережі Twitter.

Українці взялися активно коментувати допис. “Залишилося лише вияснити, на яких франтах воював незламний”, “Він і є незповна розуму. Я це зрозуміла, коли він на мітингу сам себе вітав та кричав у мікрофон: “по-ро-шен-ко”, “Прихована шизофренія.. Ніколи! Ніколи, жодному його слову, не вірила” – написали користувачі мережі у коментарях допису.

Зазначимо, що за роки своєї каденції політик не балував журналістів частим відвертим спілкуванням, лише інколи проводячи прес-конференції й записуючи ретельно підготовлені інтерв’ю з чітким переліком телеканалів.
 

Залиште свій коментар