До Супрун прийшли детективи ДБР з обшуком: спливла крадіжка небувалих масштабів

До Супрун прийшли детективи ДБР з обшуком: спливла крадіжка небувалих масштабів

У Моз детективи ДБР провели обшук у четвер, 20 червня, в рамках справи про розкрадання коштів при реконструкції інституту раку.

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook перший заступник директора ДБР Ольга Варченко. Державне бюро розслідувань прийшло з обшуками в Міністерство охорони здоров’я.Вона зазначила, що обшуки проводяться в міністерстві і державному будівельному центрі Моз в рамках досудового розслідування кримінального виробництва, яке стосується інвестпроекту щодо Національного інституту раку.

За даними слідства, чиновники Моз у змові з працівниками будівельного центру і приватних фірм присвоїли в особливо великих розмірах бюджетні кошти, виділені на реконструкцію і розширення Національного інституту раку по вул. Ломоносова 33/43 у Голосіївському районі Києва.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи Моз, діючи за попередньою змовою зі службовими особами ДП “ДБЦ МОЗ України” та службовими особами приватних підприємств, привласнили бюджетні кошти в особливо великих розмірах, шляхом зловживання своїм службовим становищем, виділені урядом на реалізацію державного інвестиційного проекту “Реконструкція і розширення Національного інституту раку”.

Залиште свій коментар