Головна / Новини / Суспільство / “До Вас не приходять вночі душі українських воїнів, яких закатували в підвалах Донецька і Луганська?” – Данило Яневський – журналістам “NewsOne”

“До Вас не приходять вночі душі українських воїнів, яких закатували в підвалах Донецька і Луганська?” – Данило Яневський – журналістам “NewsOne”

Український історик, редактор, теле- та радіоведучий Данило Яневський прокоментував наміри телеканалу “NewsOne” провести телеміст між Україною та Росією:

“Це заздалегідь спланована провокація власників і менеджемнту. В умовах війни не може буде свободи слова в ліберальному значенні. Це війна на знищення нашої держави і нашого народу. Реакція громадянського суспільства на такі речі — абсолютно зріла. Підтримую на 100 тисяч відсотків. Вкурвлюють такі речі. Блюзнірська політика держави (цих всіх мінстеців, Нацрад, ГПУ…), що терпить оце все в тилу воюючої країни.Особливий привіт працівникам каналу: Вас особисто не вкурвлює? До вас не приходять вночі душі загиблих українських воїнів? Тих українців, яких закатували в підвалах Луганська і Донецька? Кримських татар? Наших політв’язнів, які утримуються в російських кацетах? Військовополонених? Та й просто без вини винуватих? А вони прийдуть, рано чи пізно. У вас ще є шанс не їсти гівна. Бо його смак і запах буде переслідувати вас вже життя. Вас і ваших дітей», — Данило Яневський.”Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Читайте також  Як в Луцьку на зустріч з Порошенко звозили бюджетників зі всієї області (фото, відео)

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій

Залиште свій коментар


Loading...