Головна / Новини / Політика / “Доведіть, що ви українка”: Зеленський наїхав на депутатку, яка обізвала його “малоросом” (відео)

“Доведіть, що ви українка”: Зеленський наїхав на депутатку, яка обізвала його “малоросом” (відео)Очільниця Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко запропонувала президенту Володимиру Зеленському довести, що він не є «малоросом», на що отримала зустрічну пропозицію — довести свою проукраїнську позицію.

Про це повідомляє НВ з посиланням на Новости-N.

Під час візиту на Миколаївський суднобудівний завод журналістка запитала Зеленського, чи подавала голова облради – його противник під час президентської кампанії – заяву про відставку або виступала останнім часом з критикою на його адресу.Зеленський відповів, що не боїться критики і сам критикував свого часу, і прямо запитав Москаленко, чим він їй не подобається. У свою чергу Москаленко здивувалася і стала стверджувати, що вважає Зеленського гарантом Конституції.

Слідом за цим журналістка нагадала Москаленко, що та називала Зеленського «малоросом».

«Я малорос? .. Доведеться вам якось виживати, зі мною, з малоросом, ну якось так», – заявив Зеленський.

Водночас свою позицію Москаленко пояснила так: мовляв, раніше вона підтримувала п’ятого президента Петра Порошенка, але “малоросом” Зеленського не вважає.

Читайте також  Названы три страны СНГ, предательски выступившие против Украины, поддержав РФ

“Я так не вважаю. Просто на той момент підтримувала Порошенка… Ні. Я думаю, що ви доведете, що не є малоросом, тому ми будемо працювати. Я з 2014 року була проти режиму Януковича”, – пояснила вона.

На що їй Зеленський відповів, що тепер Москаленко в роботі потрібно довести, що вона – українка.

“Молодець! Януковича вже немає. Зараз ми говоримо про мене, про малороса. Так ось, давайте з вами домовимося, що це ваше завдання: довести, що ви – українка”, – додав президент.

Залиште свій коментарLoading...