Головна / Новини / Політика / “Доведіть, що ви українка”: Зеленський наїхав на депутатку, яка обізвала його “малоросом” (відео)

“Доведіть, що ви українка”: Зеленський наїхав на депутатку, яка обізвала його “малоросом” (відео)

Очільниця Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко запропонувала президенту Володимиру Зеленському довести, що він не є «малоросом», на що отримала зустрічну пропозицію — довести свою проукраїнську позицію.

Про це повідомляє НВ з посиланням на Новости-N.

Під час візиту на Миколаївський суднобудівний завод журналістка запитала Зеленського, чи подавала голова облради – його противник під час президентської кампанії – заяву про відставку або виступала останнім часом з критикою на його адресу.

Зеленський відповів, що не боїться критики і сам критикував свого часу, і прямо запитав Москаленко, чим він їй не подобається. У свою чергу Москаленко здивувалася і стала стверджувати, що вважає Зеленського гарантом Конституції.

Слідом за цим журналістка нагадала Москаленко, що та називала Зеленського «малоросом».

«Я малорос? .. Доведеться вам якось виживати, зі мною, з малоросом, ну якось так», – заявив Зеленський.

Водночас свою позицію Москаленко пояснила так: мовляв, раніше вона підтримувала п’ятого президента Петра Порошенка, але “малоросом” Зеленського не вважає.

Читайте також  “Пора!!!” Ляшко вимагає імпічменту Зеленського

“Я так не вважаю. Просто на той момент підтримувала Порошенка… Ні. Я думаю, що ви доведете, що не є малоросом, тому ми будемо працювати. Я з 2014 року була проти режиму Януковича”, – пояснила вона.

На що їй Зеленський відповів, що тепер Москаленко в роботі потрібно довести, що вона – українка.

“Молодець! Януковича вже немає. Зараз ми говоримо про мене, про малороса. Так ось, давайте з вами домовимося, що це ваше завдання: довести, що ви – українка”, – додав президент.

Залиште свій коментар


Loading...