Джонсон ініціював екстрене засідання Радбезу ООН через обстріл Запорізької АЕС

Джонсон ініціював екстрене засідання Радбезу ООН через обстріл Запорізької АЕС

Прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон 4 березня ініціював скликання екстреного засідання Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй (Радбез ООН) через нічний обстріл військами Росії Запорізької атомної електростанції в Україні. Він закликав РФ негайно припинити атаку на АЕС, яка є найбільшою в Європі.

Джонсон ініціював екстрене засідання Радбезу ООН через обстріл Запорізької АЕСПеред цим Джонсон спілкувався телефоном із українським лідером Володимиром Зеленським. Про це інформує сайт британського уряду.

Зазначається, що вранці п’ятниці лідери обговорили серйозну ситуацію на атомній електростанції в місті Енергодар на Запоріжжі.

Обидва погодилися з тим, що Росія має негайно припинити атаку на АЕС і надати безперешкодний доступ на станцію аварійно-рятувальних служб. І що припинення вогню має вирішальне значення.
“Безрозсудні дії президента Путіна тепер можуть безпосередньо загрожувати безпеці усій Європі. Британія зробить усе можливе, щоб ситуація ще більше не погіршилася”, – процитувала заяву Джонсона його пресслужба.

Британський прем’єр додав, що найближчим часом добиватиметься екстреного засідання Радбезу ООН. Крім цього, країна негайно порушить це питання перед Росією і близькими партнерами.

Війська РФ обстріляли Запорізьку АЕС вночі 4 березня
Залиште свій коментар