Джонсон заявив про “план Маршалла” для України

Джонсон заявив про “план Маршалла” для України

На Заході вже думають, як відновлюватимуть Україну.

Увівторок, 8 березня, на 13-й день повномасштабного вторгнення рф в Україну прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що західні країни зроблять аналог “плану Маршалла” для відновлення України.Джонсон заявив про "план Маршалла" для України

Про це він повідомив лідерам країн Вишеградської групи (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) 8 березня, повідомляє ft.com.

“Україна буде відновлена, Захід організує аналог “плану Маршалла” та відбудує країну”, — заявив Джонсон.
Союзники Британії зазначили, що одним із джерел грошей на виконання цього завдання може стати конфіскація та продаж лондонської власності олігархів, які перебувають під санкціями, пов’язаними з президентом росії володимиром путіним. У будь-якому разі, першочерговим завданням Заходу є зупинка війни в Україні.

Довідка : План Маршалла – програма допомоги Європі після Другої світової війни. Висунутий у 1947 році американським державним секретарем Джорджем Маршаллом і набув чинності у квітні 1948 року. У плані брали участь 17 європейських країн, включаючи Західну Німеччину. Головною метою плану було відновлення зруйнованої війною економіки Європи.

Залиште свій коментар