Ексглава МЗС Польщі: Росія – серійний ґвалтівник. Полізе – дамо по яйцях

Ексглава МЗС Польщі: Росія – серійний ґвалтівник. Полізе – дамо по яйцях

Колишній міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський відповів на заяву глави МЗС Росії Сергія Лаврова про те, що діяльність НАТО спрямована на “захоплення територій, що осиротіли внаслідок розпаду Організації Варшавського договору і Радянського Союзу”.

У Twitter посольства РФ у Великій Британії опублікували думку Лаврова про те, що “НАТО стало суто геополітичним проєктом, спрямованим на захоплення територій, що осиротіли внаслідок розпаду Організації Варшавського договору і Радянського Союзу”.

“Усвідомте собі, російське посольство, раз і назавжди, зрозумілою тобі мовою. Ми не осиротіли, тому що ви не були нашим татом. Швидше серійним ґвалтівником. Ось чому ви не досягнете мети. А якщо спробуєте ще раз, то отримаєте по яйцях”, – відповів Сікорський.

 

Ексглава МЗС Польщі: Росія – серійний ґвалтівник. Полізе – дамо по яйцях
  • 9-13 січня в Європі відбувається низка зустрічей між представниками США, НАТО і РФ, необхідність яких була викликана скупченням російських військ на кордоні України та можливим новим військовим вторгненням РФ. Москва висунула США вимоги щодо нерозширення НАТО на схід, наполягаючи на їхньому юридичному закріпленні.
  • 9 січня ввечері російські й американські високопосадовці провели робочу вечерю в Женеві в рамках початку серії зустрічей.
  • У Женеві сьогодні пройшли більш ніж семигодинні переговори представників США та РФ.
  • США на переговорах заявили, що відкриті до встановлення взаємних обмежень щодо військових навчань і домовленості про розміщення ракет середньої дальності, але нікому не дозволять зачинити двері НАТО для будь-якої країни. Представник делегації РФ заявив, що США “недооцінюють серйозність того, що відбувається”.
Залиште свій коментар