Ексрегіонала, що відсидів за хабар, призначили керівником Центрального будинку офіцерів ЗСУ. Фото – ЗМІ

Ексрегіонала, що відсидів за хабар, призначили керівником Центрального будинку офіцерів ЗСУ. Фото – ЗМІ

Спійманого на хабарі в 2012-му ексрегіонала Ігоря Осипенка нібито призначили керівником Центрального будинку офіцерів Збройних сил України (вул. Грушевського, Київ). Чоловік отримав обвинувальний вирок у справі про корупцію, але з 9 років відсидів у колонії лише рік і був випущений “за станом здоров’я”.

Про нове призначення колишнього члена “Партії регіонів” у четвер, 23 вересня, повідомив на сторінці у Facebook волонтер Роман Синіцин. Він підкреслив: саме в Будинку офіцерів проходять церемонії прощання із загиблими військовими ЗСУ, там розташований музей і т.д.Синіцин звернувся до глави Міноборони Андрія Тарана. “У вас кращої кандидатури на цю посаду не знайшлося?.. Треба колишнього корупціонера тільки тому, що він на акордеоні грати вміє?” – обурився волонтер.

Він нагадав: хабарництво Осипенка спливло, коли той перебував на посаді начальника управління культури й туризму Київської обласної ради.

Слідство встановило, що чиновник тоді взяв 240 тис. доларів за сприяння в оформленні “земельних” документів.
Ігор Осипенко неодноразово демонстрував уміння грати на музичному інструменті
Затримання чиновника СБУ в 2012-му

Додамо, що після судового вироку й виходу з колонії Осипенко кілька років на високих посадах не перебував і навіть влаштовував гастролі зі своїм акордеоном. Влітку 2019 року ексрегіонал знайшов роботу в Київській обласній раді.

Спершу він перебував на посаді помічника голови ради патронатної служби. Потім чоловіка призначили заступником начальника управління з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства виконавчого апарату Київської облради.

Колишній регіонал Осипенко
 
Скриншот
Скриншот
Скриншот
Залиште свій коментар