Головна / Новини / Політика / Facebook забанив мера Дніпра за “розпалювання ненависті”

Facebook забанив мера Дніпра за “розпалювання ненависті”

Особисту сторінку мера Дніпра Бориса Філатова в Facebook заблокували на місяць через коментар, який “розпалював ненависть”.

Про це Філатов повідомив на своїй іншій офіційній сторінці в соцмережі.

“Мій особистий аккаунт Borys Filatov заблокований на 30 днів без можливості публікацій і користування будь-якими сервісами, включаючи месенджер”, – написав він.Філатов пояснив, що причиною блокування став його коментар місячної давності.
“Я відповів людині, яка ображала українську армію. Сидячи в Києві, товариш розповідав, що Україна бомбить Донбас. На що я запропонував йому їхати в Донецьк. І мене забанили – “за розпалювання ненависті”, – додав мер Дніпра.

Також він повідомив, що цей місяць буде публікувати свої особисті пости на офіційній сторінці мера з хештегом #БАФ.

 

Філатов один з найактивніших користувачів в Facebook серед політиків. У своїх постах він не скупиться на емоції і яскраво виражає їх засобами художньої виразності.

Читайте також  Показушне селфі з Порошенком закінчилося сльозами: навіть немовля зрозуміло, до чиїх рук потрапило (відео)

Зокрема, раніше він заявив, що в Дніпрі не заборонятимуть пісні, які виконують прихильники агресії Росії щодо України.

“Кожному вирішувати самому, як йому жити, які книжки читати і що слухати. Бути громадянином або потенційним колаборантом. Ніцоївщіни не буде в Дніпрі”, – підсумував тоді мер.

Також у 2017 році в кабінеті його зама сталася бійка, де був присутній і сам Філатов.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...