Головна / Новини / Наука та технології / Фото: Facebook змінить традиційний дизайн та оновить низку функцій

Фото: Facebook змінить традиційний дизайн та оновить низку функцій

енеральний директор компанії Facebook Марк Цукерберг презентував новий дизайн соціальної мережі. Зміни торкнуться кольору оформлення, стрічки новин, груп, сервісу Facebook Dating, онлайн-магазину Marketplace та низки інших функцій.

Новації представили на щорічній конференції F8 у Каліфорнії, інформує Bloomberg. За словами Цукерберга, зміни є найбільшими за останні 5 років.

Найпомітнішою новинкою стала зміна традиційного синього кольору оформлення на білий.Компанія почала активно просувати використання груп, адже часто люди уникають публічних комунікацій на сторінках та шукають ближчі способи спілкування. Тож тепер групи будуть більше задіяні в особистому спілкуванню користувачів. Тепер вони можуть використовуватися для зв’язку на відстані, об’єднувати на базі схожих інтересів та організовувати події. А оновлений дизайн для мобільних пристроїв показує на спеціальній вкладці персоналізовану стрічку подій в усіх групах, куди входить людина. Такі групи теж будуть виділятись.
01/02

До сервісу Facebook Dating додадуть функцію Secret Crush, з її допомогою можна проявити інтерес до 9 друзів у соцмережі.  Якщо хтось із них є у Dating, користувачу надішлють повідомлення про те, що хтось закоханий у неї. Якщо цей друг раніше додав шанувальника у свій перелік Secret Crush, Facebook покаже збіг.

Читайте також  На Землі починає утворюватись новий континент - вчені

Функцію «Зустрічайте нових друзів» допоможе знайти френдів за збігами за місцем проживання чи роботі у тій же компанії.

Онлайн-маркет Marketplace також буде оновлено, продавці зможуть отримати плату за товари безпосередньо через Facebook.

Цукерберг також нагадав про інтеграцію між месенджерами сервісів WhatsApp, Instagram і Facebook Messenger. Він також наголосив на планах  створити платформу, орієнтовану на конфіденційність.

«У нас зараз не найсильніша репутація в сфері конфіденційності. Нам потрібно змінити спосіб роботи компанії сьогодні», – пояснює засновник соцмережі.

Через порушення конфіденційност Федеральна комісія з торгівлі США (FTC) має намір оштрафуватиFacebook . Розмір штрафу може сягнути 5 мільярдів доларів.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...