Головна / Новини / Суспільство / “Гарант забезпечив Андрійку шикарне життя. Але йому залишилося 19 днів”: українці поставили Коболєва “на лічильник”

“Гарант забезпечив Андрійку шикарне життя. Але йому залишилося 19 днів”: українці поставили Коболєва “на лічильник”

Команда Порошенка вражає все більшими і більшими доходами. На цей раз під прицілами українців виявився і відомий керівник НАК “Нафтогаз” – Андрій Коболєв. Сума його заробітної плати зупинилась на позначці 12 мільйонів на місяць, про що на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомляє юрист Михайло Шнайдер. Він закликає українців думати, перш ніж робити вибір 21 квітня, адже Коболєв – це команда Порошенка.Це легендарний керівник державної компанії НАК “Нафтогаз” України Андрій Коболєв. Андрійко щомісяця отримує 12 мільйонів гривень. Андрійко підтримує Петра Олексійовича. Адже чинний “Гарант” забезпечує Андрійкові шикарну і сите життя. Андрійко сподівається на те, що Петро Олексійович залишиться на другий термін. А ви думайте і робіть висновки, друзі. Залишилося лише 19 Днів” – пише Шнайдер.

В коментарях до записів українці просто не можуть стримати своїх емоцій:
Коли вони будуть отримувати нарешті мінімалку як вся Україна??!! І пенсію їм в 1500 гривень!”, “Представиле влади повинні керуватися розумом, а не шлунковим соком”, “Шмаркач-хлопчисько з мільйонами”, “Німцям, що попросили продемонструвати ключову команду Зеленського, напевно ця команда подобається”.Не обійшлося і без того, що ми самі довели себе до того, що при владі у нас саме такі люди:
“Можна звинувачувати казнокрадів, допускаючи їх до влади, які “законно” крадуть, тобто виконують своє призначення. Значить суспільство України бідне не на гроші, а на “розум” у більшості “носіїв влади”. Та вже казнокрадів проклинати – це смішити цілий світ. Тому проклинати їх, давши (а ще більш мерзенно – продавши) владу, може лише “ледачий” до мислення рід. От таке “коріння” нашого зубожіння

Залиште свій коментар


Читайте також  Залишайте роботу на роботі та говоріть "ні" – 4 поради від Супрун для трудоголіків
Loading...