Гіркін заговорив про розвал Росії через провал в Україні і натякнув на долю Каддафі для Путіна

Гіркін заговорив про розвал Росії через провал в Україні і натякнув на долю Каддафі для Путіна

Колишній ватажок бойовиків “ДНР” Ігор Гіркін заявив, що за підсумками війни проти України Росію може чекати розпад і серія громадянських війн. За його словами, у такому разі більша частина політичної еліти РФ приречена на загибель.

Терорист наголосив, що російські пропагандисти щодня повідомляють про “успіхи” РФ в Україні, але насправді наступ окупантів зупинився на одному місці. Про це Гіркін написав у себе в Telegram.

Ексглавар бойовиків “ДНР” заявив, що в умовах, що склалися, російська армія приречена на поразку в Україні.

“Росія або відродиться за підсумками цієї війни, або буде запущено процес остаточного розпаду, смути та серії громадянських війн із найкатастрофічнішими наслідками (які набагато перевищать наслідки 1991 року). У будь-якому із зазначених варіантів більша частина “культури напіврозумних бактерій”, що називається “російською елітою” – приречена на знищення і загибель”, – заявив Гіркін.

Також він наголосив, що фатальний для РФ етап війни поки не настав. У той же час він додав, що в майбутньому на голову РФ Путіна може чекати доля колишнього глави Лівії Муаммара Каддафі, який був убитий повстанцями.
“Усвідомлення того, що поточний етап війни є “тотальним” (і може стати фатальним) – для нашої “елітки” ще не настало. І настати може ще не скоро. При найгіршому для країни варіанті – тільки коли тіло Верховного опиниться в руках “люблячого населення” на зразок одного з попередників – Каддафі… А тоді буде вже пізно щось робити”, – зазначив терорист.

Залиште свій коментар