Відповідну інформацію оприлюднила асоціація “Комітет солдатських матерів”. Про стан військових країни-окупантки їм повідомили жителі села Весела Лопань, що неподалік станції.

Російські військові живуть на вокзалі без їжі та води

За даними місцевих мешканців, хлопці живуть на вокзалі, сплять на підлозі й харчуються за власний кошт. Там перебувало понад 100 людей. Всі вони з Таманської дивізії. Що там роблять хлопці – у мережі, звісно ж, із певних причин не повідомляють. Втім, ясно, що такі умови “псевдонавчання” не влаштовують військових.

Хлопці живуть там уже 5 днів, харчуються за власний кошт. У когось вони вже закінчилися (грошове забезпечення строковиків становить близько 2 тисяч рублів – пишуть в Асоціації), а сухпайків ніхто не бачив,
– мовиться у повідомленні.
Щоб підтвердити свої слова, люди надіслали фото, як військові сплять просто на підлозі в маленькому приміщенні сільського вокзалу. Там же на батареї сушили форму. Попередньо відомо, що у них не було води.

Мережу обурює те, що такі умови терпілять військові у “мирний час”. Звісно, замовчується те, що Росія спеціально зібрала свої війська біля кордонів.

Російські солдати спали на вокзалі просто на підлозі / Фото Асоціації зі сприяння захисту прав військовослужбовців та призовників

“Кошмар якийсь. Це що за така необхідність у мирний час створювати подібні умови для військовослужбовців? Це що за ставлення вищих посадових осіб до свого особового складу, до офіцера, який супроводжує бійців? Де співробітник штабу, зобов’язаний контролювати це відрядження? Пішов на вихідні і чай із бубликами п’є?”, – заявила Світлана Голуб, голова Асоціації зі сприяння захисту прав військовослужбовців та призовників – “Комітет солдатських матерів”.