Головний розслідувач Bellingcat Грозєв назвав Путіна “главою держави вбивць”

Головний розслідувач Bellingcat Грозєв назвав Путіна “главою держави вбивць”

Головний розслідувач організації Bellingcat Христо Грозєв вважає президента Росії Володимира Путіна “главою держави вбивць”. За його словами, господар Кремля “давно перейшов рівень своєї компетентності”.

Про це Грозєв заявив в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону. Він також назвав Путіна “главою держави, яка постійно бреше”.

Журналіст запитав, чому Путін, який розв’язав війну в Україні, досі є рукопотисним у світі.



“Це риторичне питання… Я вважав, що він повинен перейти щонайменше в категорію Лукашенка. Тобто божевільного диктатора, якого якщо навіть люди визнають формально правителем, то уникають будь-якого спілкування з ним. Вважав, що має бути така кількість морального обурення, яке переважує прагматику. Але я цього не бачу”, – нарікає розслідувач.

Він додав, що найближчим до цього є президент США Джо Байден, який назвав Путіна вбивцею і потім у вічі сказав йому щось схоже.



“А ось серед європейських лідерів не бачимо цього. Для мене це незрозуміло”, – підкреслив Грозєв.

Також він вважає, що “кожна країна має отримати негатив від Кремля”, щоб у результаті вона змінила свою думку щодо Росії.

“Багато із західних громад не стежать за новинами, не цікавляться війною між Україною та Росією, що це все з вини Росії, що в Чехії вибухали склади, а в Болгарії вбивали когось… Але коли це приходить до тебе, то змінюється склад мислення”, – переконаний розслідувач.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Грозєв заявив, що санкції проти друзів Путіна можуть бути ефективнішими.

“Там проти всієї Росії повинні бути санкції, тому що вся Росія вибирає свого президента і схвалює анексію Криму і так далі”, – говорив він.



За інформацією Грозєва, багато членів еліти, навіть з еліти силовиків, не тільки з бізнесу, вважають, що Путін повністю втратив розуміння ситуації в країні.

Якщо він продовжить цей самий курс, настрій серед бідних верств населення досягне незабаром такого невдоволення, яке можна порівняти лише з 17-м роком минулого століття.



Залиште свій коментар