Головна / Новини / Політика / Гордон поставив Скабєєву на місце в прямому ефірі росТБ: “Ми в Україні самі з цим розберемося” (відео)

Гордон поставив Скабєєву на місце в прямому ефірі росТБ: “Ми в Україні самі з цим розберемося” (відео)У Мережі викликало фурор відео виступу українського журналіста Дмитра Гордона, який в прямому ефірі російського ТБ поставив на місце в російську пропагандистської Ольгу Скабєєву, що вирішила посміятися над Україною.

Фрагмент відео був опублікований в Інтернеті і викликав ажіотаж соцмереж, пише Діалог .

Гордон з’явився в студії по відеозв’язку, Скабєєва в знущальній манері вирішила поставити запитання про те, як військова риторика підняла рейтинги Порошенка напередодні президентських виборів і як до цього поставилися українці.

Читайте також  Смешко дал совет, за кого голосовать во втором туре выборов

Однак Гордон не розгубився і заявив, що українці не обожнюють свого президента, так як обожнювання є “долею рабів”, натякаючи на відносини влади і народу в сусідній Росії.

Більш того, Гордон відповів Скабєєвой, що українці самі зможуть розібратися з проблемами своєї країни і він не має наміру обговорювати внутрішні питання в рамках програми країни, яка окупувала Крим і вторглася на Донбас.

Читайте також  Денисова рухнула в обморок после слов Порошенко: появилось видео

Виступ Гордона викликало справжнє захоплення українців в соціальних мережах.

 

Залиште свій коментар