Головна / Новини / Політика / Готують “жорсткий сценарій”: розкриті плани нового Кабміну Зеленського

Готують “жорсткий сценарій”: розкриті плани нового Кабміну ЗеленськогоЗакони про ринок землі в Україні можуть бути ухвалені до кінця 2019 року. Такі плани є у ймовірного кандидата в прем’єр-міністри України Олексія Гончарука.

Про це заявив відомий політичний і громадський діяч, керівник Секретаріату президента за Віктора Ющенка Олег Рибачук в ефірі Еспресо.TV(Щоб подивитися відео, проскрольте до кінця сторінки).

“Що я чую від людини, яку називають кандидатом на прем’єра, від Олексія Гончарука. Він говорить, що вони ведуть інтенсивні переговори, щоб в Україні провести земельну реформу. До того ж провести не просто, а до кінця цього року”, — сказав Рибачук.За його даними, партія “Слуга народу” має домовленості зі Світовим банком, а також нею підготовлено три сценарії земельної реформи, за допомогою якої нова влада планує залучити великі інвестиції.

Читайте також  Концерт 95 кварталу на день Валентина було зірвано через політичний статус Зеленського

“Гончарук говорить, що радикальний сценарій земельної реформи дозволить збільшити ВВП країни на 3% у рік. Тільки земельна реформа! Майже подвоїти економічний ріст країни. М’яка ж реформа — це 0,5%. Але щось мені підказує, що будуть шукати найбільш ефективну реформу. Оце вже зараз на наших очах відбувається. І оці 254 голоси (парламентська фракція “Слуга народу”. — Ред.), вони проголосують”, — додав Рибачук.

У Зеленського хочуть відкрити ринок землі

 

Залиште свій коментарLoading...