Готуються до “вторгнення України”? Білоруські війська чудять на кордоні

Готуються до “вторгнення України”? Білоруські війська чудять на кордоні

лукашенко відгороджується від України мінами

Білорусь, яка раніше створила нове оперативне командування збройних сил на українському напрямку, почала зміцнювати державний кордон з Україною та здійснює кроки нібито проти наступу Збройних сил України.

Про це повідомляється у вечірньому зведенні Генерального штабу ЗСУ на сторінці у соцмережі Фейсбук 2 червня.

Так, за даними українських військових, на Волинському та Поліському напрямках основні зусилля збройних сил республіки Білорусь зосереджені на посиленні заходів щодо охорони державного кордону.

“Одночасно здійснюється мінування лісових доріг, об’їзних колій та мостів у прикордонних з нашою державою районах”, — йдеться в інформації.

При цьому українські військові констатують, що загроза завдання російськими військами ракетних та авіаційних ударів з території республіки Білорусь зберігається.

Як повідомлялося, білоруський диктатор олександр лукашенко неодноразово стверджував, що Україна готувалася напасти на Білорусь. При цьому жодного доказу диктатор так і не надав. Разом з тим, з його дозволу на території Білорусі розміщено ракетні комплекси та ескадрильї російської авіації, які регулярно завдають ударів по Україні.

Залиште свій коментар