Графіки тимчасових відключень споживачів від електроенергії зроблять справедливішими – “Укренерго”

Графіки тимчасових відключень споживачів від електроенергії зроблять справедливішими – “Укренерго”

В “Укренерго” заявили, що графіки віялових відключень можуть переглянути.

Очільник НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький розповів, що графіки віялових відключень електроенергії зроблять справедливішими для споживачів, щоб не було сильних перекосів.

Про це пише РБК-Україна.“За результатами останніх тижнів, коли запроваджувалися графіки, ми плануємо провести з кожним обленерго сесію, проаналізувати ефективність цих графіків – на скільки і як вони були виконані”, – зазначив він.

При цьому будуть проаналізовані списки споживачів, заведених під ці графіки, щоб переконатися в тому, що немає сильних перекосів у розподілі навантаження відключень між споживачами і справедливо розподілити навантаження.“Якщо “Укренерго” каже, що в такій області необхідно зменшити споживання на 30 МВт або 40 МВт, завдання обленерго – якнайшвидше виконати цю команду. І щоб зробити це швидко, іноді просто вибирають енерговузли з найбільшим споживанням, в яких можна швидше відключити необхідний обсяг навантаження та збалансувати енергосистему. Так простіше та швидше. Тому буває, що за графіками аварійних відключень не зовсім рівномірно розподіляється відключення споживачів”, – розповів Кудрицький.

Залиште свій коментар