Головна / Новини / Політика / Гройсман просить в українців ще 5 років: “Щоб ти на зоні шив рукавиці”

Гройсман просить в українців ще 5 років: “Щоб ти на зоні шив рукавиці”

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман спробує щастя на парламентських виборах з партією “Українська стратегія”. Всі українці вже щосили намилувалися бордами Гройсмана, але тепер черга дійшла і до соціальних мереж. Володимир Борисович вирішив трохи піднабрати рейтинг нехитрим шляхом: гучними промовами в Twitter.

Володимир Гройсман

Володимир Гройсман

На своїй сторінці в соціальній мережі він опублікував запис, в якій сформулював завдання своєї партії на наступні п’ять років.

Амбітні завдання, які ставить перед собою прем’єр, викликали негативну реакцію і саркастичний сміх серед жителів України.
“Серйозна задача, яку повинні реалізовувати в наступні 5 років – створити економічні основи для появи в Україні розвиненого середнього класу. Це високооплачуваний вчитель, лікар, фермер, підприємець, військовий.” – написав Володимир Борисович.


Українці відреагували моментально в коментарях:

“Я б хотів, і мабуть більшість населення України зі мною погодиться, щоб наступні 5 років ти на зоні шив рукавиці”, “Бл*ть, де ти такий розумний був раніше? Ідіть нах*й, Грося!”, “Високооплачуваний підприємець – це як? Вже є високоплачувані судді, мусора, прокурори, чиновники, чим не середній клас?”

“Володя видихай”, “5 років не вистачило”, “Все це вже було. 2014-2015 ці казки розповідали нам разом з головним казкарем Порошенко. Крім вас краще жити так ніхто і не став”, “Якщо Ви так турбуєтесь про країну, тобто ще 1 варіант, на наступні 5 років. Ідіть у військкомат, потім на Донбас. І там для Вас, в тому числі, знайдеться місце і заняття”, “У тебе вже було 5 років на це. Не вийшло? Дібілоїд?”, “Мудозвон, а що ти 5 років робив?”.

Залиште свій коментарLoading...

Loading...
Читайте також  Окупанти в Криму знайшли аргумент на користь відновлення подачі води з Дніпра