Імовірність вторгнення в Україну з Білорусі дуже висока: сформовано перший ешелон військ

Імовірність вторгнення в Україну з Білорусі дуже висока: сформовано перший ешелон військ

Сьогодні ймовірність вторгнення в Україну з Білорусі є дуже високою. Наразі вже сформовано перший ешелон із близько 5 тисяч. Водночас білоруси, безперечно, не досягнуть мети і будуть знищені.

Про це розповів представник спецслужб України генерал-майор Віктор Ягунов, пише ТСН. За його словами, крім першого ешелону, є ще резерв – теж 5 тисяч, який може бути введено другою хвилею, а також 10 тисяч можуть увійти 3 і 4 хвилею.За словами Ягунова, загальна кількість білоруської армії становить 45 тисяч, але ці 20 тисяч теоретично можуть брати участь. Він переконаний, що це буде тиловий резерв, який має забезпечувати логістику та охороняти тили.

Представник спецслужб наголосив, що білоруська армія вже бере участь у війні, хоч і не перетнула ще кордон. Водночас самопроголошений президент країни, поплічник російського диктатора Олександр Лукашенко все ще вагається щодо відкритого запровадження військ, оскільки розуміє, що це може стати кінцем його кар’єри.

Якщо підуть труни з України до Білорусі, жодний ОМОН його вже не врятує, зазначив Ягунов. Але в нього вся верхівка військова повністю контрольована Росією, тому він розуміє, що вже не контролює свої війська.
За словами представника спецслужб, боєздатність білорусів дуже низька, як і їхня мотивація. Крім того, є інформація, що серед тих, кого готові кинути у бій, є бажання перейти на бік України або здатися в полон у разі перетину кордону.

“Білоруси не досягнуть мети і будуть знищені, це не викликає сумніву”, – додав Ягунов.

 

Залиште свій коментар