Інакше – повний крах Росії: названо спосіб примусу Путіна до припинення війни в Україні

Інакше – повний крах Росії: названо спосіб примусу Путіна до припинення війни в Україні

Екснардеп та політичний аналітик Борислав Береза заявив, що для припинення війни Україна має зробити кілька рішучих кроків назустріч Організації Об’єднаних націй. Така позиція дозволить Генасамблеї ввести на територію нашої країни миротворчі сили, а це поставить президента Росії Володимира Путіна перед конкретною дилемою.

“Чи готовий він воювати з усім світом і згоріти в пожежі війни або він піде назад”, – написав політик у себе в Facebook. Тільки жорсткі дії ООН змусять Кремль припинити бомбардувати та обстрілювати українські міста.

Щобільше, Береза переконаний, що, звернувшись безпосередньо до членів ООН, серед яких сама РФ позбавлена права вето, Україна забезпечить рішення про примусові репарації на свою користь. Росія зобов’язана виплатити завдані своїм вторгненням збитки, але відповідних судових рішень і механізмів поки що немає.

“Кошти того ж Центробанку РФ заарештовані, але не конфісковані. Значить, поки вони не можуть бути перераховані на рахунки України. А цим треба займатися вже сьогодні. І вже сьогодні варто готувати правову базу для отримання цих коштів, які підуть на відновлення України та на компенсації шкоди. До речі, збитки теж треба рахувати, а не озвучувати на око”, – зауважив Береза.

Він додав, що не сам вигадав подібну “інструкцію”, здатну захистити нашу державу та припинити в ній кровопролитну війну, а отримав її від юристів-міжнародників. Свої консультативні послуги колишній парламентар запропонував правонаступникам на добровільній основі.

Залиште свій коментар