Головна / Новини / Політика / Інавгурація Зеленського: у Раді забили на сполох через “гнилу неділю”

Інавгурація Зеленського: у Раді забили на сполох через “гнилу неділю”Народний депутат від Радикальної партії Олег Купрієнко повідомив, що інавгурацію обраного президента Володимира Зеленського не можна проводити 19 травня.

Політик у коментарі “112 Україна” заявив, що “згідно з астрономією”, цей день називається “гнилою неділею”, тому не можна починати нові справи.“Особисто я проти 19 числа, можу пояснити свою позицію. Якщо дивитися на такі речі, як, коли і що починати, то я, як людина, яка вивчала астрономію (очевидно, він мав на увазі астрологію. – Ред.), дуже добре знаю і маю великий життєвий досвід. 19 травня – це перший день третього тижня місяця, так звана “гнила неділя”, в яку ніхто нічого доброго не починає, і взагалі нічого починати робити не можна”, – пояснив парламентарій.

Читайте також  Медведчук внезапно приехал в Минск на переговоры: Лукашенко заявил о конце войны на Донбассе

Купрієнко додав, що “це не якісь забобони, це звичайні сонячно-місячно-земні зв’язки, пов’язані з гравітацією, які мають вплив на життя людей”.

“Нічого страшного не станеться, якщо це буде через 7-9-10 днів в кінці травня, абсолютно, але ось це моя така особиста позиція, яку я буду відстоювати і на фракції, і, якщо буде можливість, у залі Верховної Ради”, – зазначив він.

Володимир Зеленський

Залиште свій коментарLoading...