Іноземцев: Путін ненавидить Україну, бо тут його мордою об стіл вдарили

Іноземцев: Путін ненавидить Україну, бо тут його мордою об стіл вдарили

Ті, хто вважає, що Україна для Путіна – лише поле бою із Заходом, не мають рації, вважає відомий економіст і соціолог Владислав Іноземцев. Насправді Путін давно зациклений на темі України, і це одна з причин, чому він зважився на повномасштабну війну.

Надійне джерело новин  — підпишись на наш Telegram.

Про це пан Іноземцев розповів шеф-редактору OBOZREVATEL Оресту Сохару в ексклюзивному інтерв’ю.“З Україною набагато болючіша тема, – вважає Владислав Іноземцев. – Це дуже поширена думка, і в Росії її дуже чітко і часто проводять. Мовляв, Україна – це ніщо, це поле бою, у нас велика боротьба за світову гегемонію, Захід тисне, ми чинимо опір… Насправді все не так. Проблема ця почалася давно, і якби йшлося тільки про це, то в Путіна не було б із самого початку його правління ось цієї постійної ностальгії за СРСР, постійного плачу по Україні, йому було б начхати.

Ось у Вірменії дружок його був президентом, потім дружка скинули, він тепер також чудово спілкується з тим, хто його скинув, і цей чувак посилає війська в Казахстан… В Україні Путін не міг розмовляти з кимось, кого не він поставив. Йому дуже потрібен був Янукович у 2004 році. І Путін просто зруйнував російську репутацію в Україні, коли почав його проштовхувати. Було дуже смішно”.

Іноземцев стверджує, що українська тема для Путіна – ідея фікс.
“Його там мордою об стіл вдарили, так? Він запам’ятав. Потім підвищував ціну на газ, виторговував Чорноморський флот, потім знову засовував Януковича і нарешті запхнув, потім Януковича вигнали – це була ще більша образа! Тоді пішли Крим та Донбас, він вирішив розколоти Україну на кілька частин. Це не вийшло, Путіна знову вдарили мордою об стіл. Тепер він прийшов утретє. Розумієте, це якесь маніакальне явище, не пов’язане ні з Заходом, ні з Вашингтоном: він ненавидить Україну як суб’єкт. Він вважає, що у вашій країні живуть “недолюди”, що жодної української нації нема і не може бути, суверенною державою Україна стала через дивне непорозуміння, що це якийсь шматочок, котрий випадково відпав від Росії і який він має узяти назад”,

Серед причин, що спонукали Путіна нищити мирні українські міста, Іноземцев називає також викривлені дані та некомпетентність російського управління.

Залиште свій коментар