Ізраїль уперше в світі провів успішні випробування лазерної протиракетної зброї. Фото

Ізраїль уперше в світі провів успішні випробування лазерної протиракетної зброї. Фото

Ізраїль 14 квітня першим у світі провів успішні випробування лазерної протиракетної зброї. Система отримала назву “Світловий щит”.

Вона здатна перехоплювати уламки, ракети різного типу, включно з протитанковими снарядами, та безпілотники за допомогою лазерних променів. Про це повідомляє Міністерство оборони Ізраїлю (щоб подивитись фото, доскрольте сторінку до кінця).

Випробовування лазерної зброї.

Зазначається, що “Світловий щит” може бути застосований за різних сценаріїв бойових дій.Зброя була створена Управлінням з досліджень та розробок озброєння та технологічної інфраструктури Міноборони та ізраїльським виробником зброї Rafael.

“Це першокласний прорив в інтеграції лазерних технологій у систему оборони держави Ізраїль”, – сказано у повідомленні.Випробування пройшли 14 квітня.

У Міноборони зазначили, що використання лазера “є вирішальним фактором”, при цьому технологія проста в експлуатації, ефективна і значно дешевша за будь-які інші існуючі засоби захисту.

“Світловий щит” повинен буде доповнити батареї “Залізного купола”, проте поки не можна точно сказати, коли саме лазерна зброя стане на озброєння.

"Світловий щит".
Система має доповнити "Залізний купол".
Залиште свій коментар