Канада надасть Україні летальну зброю: Трюдо заявив про “сигнал” для Росії

Канада надасть Україні летальну зброю: Трюдо заявив про “сигнал” для Росії

У Канаді пообіцяли підтримувати стабільність української економіки перед агресивним нарощуванням військ Росії. Україні передадуть летальне озброєння і боєприпаси на суму $6,1 млн.

Також ідеться про виділення кредиту в 500 млн канадських доларів ($392,8 млн), заявив на пресконференції 14 лютого прем’єр-міністр Джастін Трюдо. Його цитують місцевий канал CPAC і Reuters (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця).“Мета цієї підтримки з боку Канади та інших наших партнерів – відмовити Росію від агресії щодо України“, – сказав журналістам Трюдо.

Зі свого боку міністерка фінансів Канади Христя Фріланд додала, що рішення уряду про виділення Україні додаткової позики спрямоване на “підтримку її економічної стійкості на тлі російської військової агресії”.

Джастін Трюдо: мета підтримки України Канадою – відмовити РФ від агресії

“Україна перебуває на передовій у боротьбі між демократією та авторитаризмом. Ставки у цьому конфлікті величезні й пов’язані з національними інтересами Канади. Ми єдині зі своїми союзниками по G7 та НАТО у рішучості захистити економічну та демократичну стабільність України“, – наголосила вона.
У канадському фінансовому відомстві зазначили: “перед агресивним нарощуванням військової могутності РФ довкола української держави” вони продовжать підтримувати стабільність української економіки, “зберігаючи відданість деескалації”.

 

Залиште свій коментар