Канада запровадила персональні санкції проти Путіна: з’явилися подробиці

Канада запровадила персональні санкції проти Путіна: з’явилися подробиці

Канада заборонила в’їзд президенту РФ Володимиру Путіну та ще майже тисячі росіян. Причина нових санкцій – розв’язана Кремлем війна проти України.

Про це повідомив канадський міністр громадської безпеки Марко Мендічіно. “Перед обличчям жорстокого нападу путінського режиму Канада підтримує Україну, і ми закликатимемо Росію до відповіді за її злочини“, – написав він у Twitter.На сайті уряду Канади повідомляється, що Мендічино внесе зміни до Закону про імміграцію та захист біженців (IRPA), щоб гарантувати, що іноземні громадяни, які підпадають під обмеження відповідно до Закону про спеціальні економічні заходи (SEMA), не будуть допущені до Канади.

Ці зміни дозволять Агентству прикордонних служб (CBSA) відмовляти у в’їзді й висилати осіб, які зазнали санкцій, а Міністерству імміграції, біженців та громадянства Канади (IRCC) – відмовляти у видачі віз.

Як зазначив Мендічіно, заборона стосуватиметься безпосередньо Путіна та його спільників. Усі ці особи вже потрапили під лютневі санкції Канади за їхню роль у вторгненні.
“Це один із багатьох способів, якими ми притягуємо Росію до відповідальності. Ми продовжимо підтримувати Україну у скрутну хвилину”, – наголосив міністр.

Він додав, що його країна подбає про те, щоб винні у “незаконному, аморальному та іредентистському вторгненні в Україну не знайшли притулку в Канаді”.

Повідомлення міністра, опубліковані в соцмережі.
Залиште свій коментар