Кандидати, яких ми не забудемо: ТОП-10 прикладів упоротої політичної реклами

Кандидати, яких ми не забудемо: ТОП-10 прикладів упоротої політичної реклами

Depo.ua пропонує вашій увазі добірку яскравої політичної реклами від партій і кандидатів-мажоритарників.

Людмила Пономарьова, кандидатка в народні депутати від 221 округу рекламувалася із відероликом від справжніх фахівців креативу і монтажу. На жаль, свій ролик вона, судячи з усього, видалила, але хтось встиг перезалити його і накласти музичну доріжку.

Партія Шарія рекламувалася із червоними “шаріками” і карикатурами на Петра Порошенка та інших політиків і чиновників.
Кандидат по округу 128 Олександр Гайду рекламувався з відео, де він розстрілює мішені з написом “корупція” під саундтрек із серіалу “Слуга народу”.

Екс-депутат від “Радикальної партії Олега Ляшка” Сергій Рибалка обіцяє прогнати “руській мір” у відеоролику, де обігрує власне прізвище. На відео таких персонажів, як Кісєльов, Путін, Шарій, Соловйов, Скабєєва, Попов, тощо зображені у вигляді риб, а Рибалка обіцяє їх “ловити, а потім жарити”.

Тим часом опоненти Рибалки випустили ролик з ідентичним політичній рекламі екс-депутата гаслом “лисичанськ за Рибалка”, в якому висміюють мажорний спосіб життя кандидата із усіма супутніми атрибутами.І знову Лисичанськ: щоб привернути увагу до клонів на виборах, все той же Сергій Рибалка випустив відео із використанням фрагментів мультфільму про Дашу-мандрівницю.А ще він запевняв виборців “не голосувати за кровопивць”.

Європейська солідарність обіграла казку про ріпку.

Вже ставший вірусним ролик “Громадянської позиції”.

Мер Львова Андрій Садовий записав перед виборами відео, в якому закликає українців користуватися олією з коноплі, і запевняє, що багато українських політиків її вживають.

Б

Залиште свій коментар