В Сочі через сильні дощі з берегів вийшла річка Мацеста. Багато доріг і вулиць вже пішли під воду, а дощі не припиняться найближчими днями. Російські ЗМІ також повідомляють, що місцева влада оголосила про можливу евакуацію з підтоплених будинків, передає 24 Канал.

В Сочі оголосили про “небезпечне явище”

За даними місцевої влади, тільки протягом години в ніч на 14 червня в Сочі випало 15 міліметрів дощу. У вівторок дощ не припиниться, тож річка Мацеста, яка вже вийшла з берегів, може розлитися ще далі. Найбільше від підтоплень постраждав Хостинський район Сочі – там вже затопило вулиці та приміщення на перших поверхах.

Дивіться, де Сочі розташоване на карті:

Цього тижня росіянам не вдасться відпочити на курорті, адже через підтоплення у Сочі закрили пляжі. Та плавати росіяни тепер можуть прямо в межі міста, адже виїхати з Сочі стало дуже складно. Дороги перетворилися на річки, і машини майже повністю покриті водою.
Деякі росіяни намагалися використовувати човни, проте і тут все не пройшло гладко, адже вітер позносив на затоплену дорогу чимало дерев.

У Сочі річка Мацеста вийшла з берегів / Відео з соцмереж

14 червня деякі жителі Сочі прокинулися від води у своїх домівках, а інші – через сирени, які ввімкнула місцева влада. Окрім того, в місті вже оголосили про можливу евакуацію з затоплених районах. Втім, поки що мер Сочі Олексій Копайгородський повідомляє, що жертв через затоплення немає.

Натомість вода пошкодила будинки на шести вулицях та газопровід. Рівень води у місті продовжує підійматися.