Головна / Новини / Культура / Карпатах знімають фільм з “термінатором”

Карпатах знімають фільм з “термінатором”

Днями стало відомо, що до українських кінематографістів приєдналися їх американські колеги, інформує “Таблоїд“.

Разом із режисером Ахтемом Сеітаблаєвим в якості співрежисера над стрічкою працюватиме Джон Вінн. Продюсерами фільму з американської сторони виступлять Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз.

«Співпраця з американськими партнерами – це, в першу чергу, наш шанс розповісти всьому світу цю неймовірну героїчну історію Івана Франкапоказати далеко за межами країни красу українських Карпат, дати можливість більше дізнатися про нашу історію, давні традиції, познайомитися з культурою, побутом, почути справжню українську музику, “інфікувати” не тільки українського, але й західного глядача нашою країною, – коментує режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв. – У сценарії стрічки ми зберегли всі основні меседжі, закладені класиком у своєму творі: ідеї громадянського суспільства, єднання, самовідданості та чесності».


За всю творчу та змістовну частину «Захара Беркута» відповідатиме українська команда на чолі з режисером Ахтемом Сеітаблаєвим. Голлівудські партнери фільму забезпечуватимуть комунікацію з міжнародним акторським складом стрічки та допомагатимуть з просуванням проекту на північноамериканському ринку.

Читайте також  Чоловік Повалій вибухнув скаргами на Україну: Нам не дозволяють виступати в рідній країні, забороняють випускати в ефір наші пісні

«Я був дуже вражений, коли вперше прочитав сценарій фільму: Чому я про це ніколи не чув?, – каже американський продюсер фільму Джефф Райс. – Адже це просто неймовірна історія! Я вірю, що у цього проекту великий міжнародний потенціал, оскільки історія маленької української громади, яка бореться проти наймогутнішої армії світу за свою свободу та незалежність, зрозуміла кожному з нас, і неодмінно знайде відгук в серцях глядачів по всьому світу».

Голлівудський актор Роберт Патрік зіграє у картині головну роль – Захара Беркута. Актор відомий глядачам завдяки ролі у фільмі «Термінатор-2», де він грав робота Т-1000 з текучого металу.

Інформацію про зйомки в Карпатах актор розмістив у своєму Instagram. Актор активно публікує у своєму мікроблозі фотографії з Карпат та Львова. Також про його участь у проекті є інформація і на кіноресурсі IMDB.

Також у картині з’являться Томмі Фленаган із “Синів Анархії” й Поппі Дрейтон, відома за серіалом “Хроніки Шаннари”.

Судячи з фотоблогу Роберта Патріка, він встиг побували у Львові та на озері Синевир.

“Красива Україна”, – написав актор.
Залиште свій коментарLoading...

Loading...